Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.05.2008, 22:55   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart TERMİNAL ARAZİSİ SATILACAK

Şehirlerarası otobüs terminal binasının fonksiyonelliğini kaybetmesi ve şehir içinde kalması nedeniyle yeni ve modern bir terminal binasına ihtiyaç olduğunu düşünün belediye, mevcut terminal binası arazisini satmaya hazırlanıyor.

Şehirlerarası Otobüs Terminalinin satışı için Sivas Belediye Meclisinin Encümenine yetki verdiği öğrenildi. Meclisten yetki alan Encümen tarafından satış komisyonu oluşturulacak.

Komisyon, terminalin muhayyer satış bedelini belirleyecek. Yenişehir’de bulunan terminal binası arazisi satış bedelinin belirlenmesinin ardından belediye, ihaleye çıkarak en teklifi veren firmaya satışı gerçekleştirecek. Yeni terminal binası yapmak için Özelleştirme İdaresi’nden Sivas-Yıldızeli yolu üzerinde bulunan Şeker Fabrikası arazisinin 89 dönümlük kısmını bedeli karşılığında alan belediye, yeni terminal binasını bu arazi üzerine yapacak.

Belediye, yeni terminal binası için 2 ayrı avam proje hazırlattı.

Sivas Belediyesi, Yenişehir’de bulunan terminalin uygun bedeli bularak satılması durumunda zaman kaybetmeden yeni ve modern bir şehirlerarası otobüs terminali yapımına başlayacak. Yeni terminal binası için yaklaşık 6 milyon YTL harcanması bekleniyor.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2008, 23:05   #2
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: TERMİNAL ARAZİSİ SATILACAK

Şehirle hiçbir ilgisi olmayan bir yere terminal binası yapmak ne kadar mantıklı (!) olsa gerek.... Halk için daha yeni yeni alışılan br yer olan yerden terminal binasını sadece yabancı sermaye istiyor diye satmak ne kadar vatanperverlik olabilir?... Acaba "cıbıllar parkı" nı da isteseler satacaklar mı?...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2008, 00:36   #3
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 676 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: TERMİNAL ARAZİSİ SATILACAK

iş merkezi otel tarzında bi yer yaparlar umarım otogarın oraya ama yeni terminalin yeri oldukca uzak onun yerin dışında alternatif yerler üretmeleri lazım mesela sidaş yeri bence dahada müsait hemde arsa sorunu yok ama şeker fabrikası kısmındada oldukça büyük boşluklar ve o taraf son yıllarda hiç gelişmedi orasıda olabilir
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2008, 15:59   #4
xwst
Yiğido

xwst - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

xwst Şuan xwst isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.01.2010 18:43

Tecrübe Puanı: 618 xwst FAZLA SÖZE GEREK YOKxwst FAZLA SÖZE GEREK YOK

Walla ben belediye baskanı olsam sehri toptan satarım,parayı veren dudugu calar.Yeni terminal falan da yapmam,bosuna mafraf. Sat kardesim sat,hakkındır o kadar oyu aldıgına gore
xwst isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2008, 17:16   #5
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Şehri kime satacakmış? Varsa öyle bir alıcı çıksın ortaya. Zaten olsaydı bizim haberimiz olurdu xwst.
Alt 26.05.2008, 12:57   #6
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sivasımız yeni ve modern bir uluslar arası otobüs terminal binasına ihtiyacı vardı bunuda yetkililer görüp plan ve projeler hazırlamaları bizleri çok sevindirmiştir şehre uzaklığından şikayetci olan arkadaşlarımız var yarın belediyemiz oraya 5 dakikada bir otobüs kaldırır hiç merak etmeyin benim kafama takılan Sivasımız için bir şeyler yapılacak olsa büyük bir kitle ayaklanıyor çok görüyorlar lüzümsuz görüyorlar lüks görüyorlar israf olarak değerlendiriyorlar onu yapacağına şu işi yapsaydıya fabrika acsaydıya gibi tepkileri bir türlü anlayamıyorum belediyemiz sivasımıza hizmet veriyor diğer şehirler arasında modern bir sivasında olduğunu bütün Türkiyeye duyuruyor ben şahsen Sivasta yaşamıyorum ama Sivasa giDip geldikce her gecen gün modern bir şehir olma yolunda büyük bir mesafa kazanıyor ben belediye başkanımızı ve calışanlarını kutlarım
BAŞKA SİVAS YOK
Alt 26.05.2008, 13:50   #7
58 memo
Yiğido

58 memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 memo Şuan 58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.03.2014 20:59

Tecrübe Puanı: 691 58 memo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence mevcut otogarın yeri güzeldi
taşınması gereksiz olur
başka sorunlarla ilgilenseler daha iyi olur
58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)