Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.10.2008, 13:34   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

Sivas Belediyesi’nin Pazar Pazarı projesi kapsamında hayata geçirilen Park City Yaşam Merkezi’nde az sayıda da olsa bazı firmalar hizmete girdi.

Park City Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Olgaç, Park City Yaşam Merkezi’nin açılışını 3. Olağan AK Parti Merkez İlçe Kongresi’ne katılmak üzere 12 Ekim Pazar günü Sivas’a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yaptırmak istediklerini bunun için toplam 44 dükkânın bulunduğu Park City Yaşam Merkezi’nde diğer işyerlerinin açılması için firmaların çalışmalarına ağırlık verdiğini söyledi.

Şimdilik az sayıda firmanın hizmete girdiği çok yönlü alışveriş merkezinde firmalar hummalı bir çalışma yürütürken, vatandaşlar da alışveriş merkezine yoğun ilgi gösteriyor.

Belediye’nin ilk büyük projesi olan Kümbet mevkiindeki olan ve 7 bin metrekare kapalı alana sahip Park City Yaşam Merkezi’nde 44 dükkan, 5 sinema salonu, cafe, restorant, 11 fast food restorant, banka şubesi, ATM’ler, bowling salonu, kapalı otopark bulunuyor.

Ayrıca, alışveriş merkezinde Sivas Belediyesi’ne ait 2 Zabıta denetim noktası, su tahsilât veznesi ve 3 tane muhtarlık bürosu hizmet verecek. Sivas’ın cazibe merkezi haline gelecek olan alışveriş merkezinde hiç bir masraftan kaçmayan şirket yetkilileri, teknolojinin bütün imkânlarını alışveriş merkezine yerleştirmişler.

Alışveriş merkezinde, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, otomatik yangın söndürücü, kamera sistemi, 4 yürüyen merdiven, 4 asansör, 1 paranomit (camlı) asansör kurulmuş.

Ayrıca, alışveriş merkezi dünyanın her yerinden internet üzerinden görüntülenebileceği gibi merkezi ısıtma ve soğutma sistemi de alışveriş merkezi yönetimi tarafından yine internet üzerinden hava durumuna göre ayarlanabiliyor. Alışveriş merkezinde kullanılan kablolar ise basbar adı verilen son teknoloji kablolardan kullanıldı.

Bu kablolar yüzde 7 oranında elektrik tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, ısınmayan bu kablolar elektrikten kaynaklanacak olası bir yangının çıkmasını da önleyecek. 15 milyon YTL harcanan Park City Yaşam Merkezi ayrıca istihdam alanında da önemli bir rol üstlenecek ve merkez yaklaşık 500-600 kişiye iş imkanı sağlayacak.

Sivas’ın en büyük çok yönlü alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Park City Yaşam Merkezi’nde diğer firmalarda hazırlıklarını tamamlarlarsa açılışını 12 Ekim Pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

Eğer gerekli hazırlıklar bu tarihe kadar tamamlanamazsa açılış ileri bir tarihe ertelenecek.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2008, 15:04   #2
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 910 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

şimdilik teknoSA,carefourSA,pizza pizza,blue way adında çocuk mağazası,takı mağazası,sıemens, açılanlar bunlar ama daha çookk reklam yapılmış umarım gerçekleştirilir....

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2008, 15:35   #3
IsYaNKaR
Yeni Yiğido

IsYaNKaR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

IsYaNKaR Şuan IsYaNKaR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.07.2014 09:24

Tecrübe Puanı: 693 IsYaNKaR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: --->: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
carrefour ve teknosa çok küçük ben öyle beklemiyordum
Kardeş evet umduğumuzdan çok küçük ama alışveriş merkezinin neden böyle geç kaldığını ve boş kaldığını ben anladım.

O alışverişmerkezindeki TeknoSA kira olarak o kadar bir dükkana 20.000 ytl veriyormuş.

Haydi gelde bizim esnaf oraya dükkan açsın.EL İNSAFFF....Böyle Kira Olurmu ya...
IsYaNKaR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2008, 15:44   #4
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 910 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: --->: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

Alıntı:
carrefour ve teknosa çok küçük ben öyle beklemiyordum
ya evet 8 kat 8 kat dediler bende sanıyorum ki oh ne güzel rahat rahat gezeriz ferah ferah oooo bi gittim ki ne öle miilet doluşmuş zar zor geçiliyor aralardan...

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2008, 17:24   #5
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

Alıntı:
evet 8 kat değil 3 kat topu topu cevahirin 12 de biri filan öyle gidenler çok büyük bir şey beklemesin..
Ne istiyorsunuz anlamadım...
Bence Sivas'a yetecek bir yer çok büyük olmasına gerek yoktur...
Cevahirle kıyaslaman beni çok şaşırttı...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2008, 18:37   #6
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

Çok üst düzey bir yer değil ama şimdilik iyi... Söylenenler bütün dükkanların kiralandığı yönündeydi... Eğer boş dükkan varsa bu belediyenin ayıbı... Söylendiği reklamı yapıldığı kadar büyük değil zaten avm nin oturtulduğu alanda çok büyük bir yer değildi... Sadece çok reklamı yapılarak beklentiler yüksek tutuldu... Ayrıca Başbakan'ın 12 Ekim de Sivas'a gelmesine de yetiştirilemez bence orasını daha çok eksiği var...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2008, 19:12   #7
sivas_sevdamiz
Yiğido
NO AVATAR

sivas_sevdamiz Şuan sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.09.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 658 sivas_sevdamiz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

işin en güzel yanı 500-600 kişiye iş imkanı sağlayacak olması
sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2008, 12:55   #8
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

ebubekir çakmak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ebubekir çakmak Şuan ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2010 12:51

Tecrübe Puanı: 685 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI

cümlemize hayırlı uğurlu olsunnn

O HALDE

HAYATTA BENİM BOYAYACAĞIM RENGİ ALACAKTIR!!!

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2008, 18:22   #9
akcent
Yeni Yiğido
NO AVATAR

akcent Şuan akcent isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.10.2008 20:21

Tecrübe Puanı: 0 akcent FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

wallla az önce geldim heryer inşaat bişeyler yapmaya çalışmışlar ama ellerine sağlık ama sivas böle ufak tefek yatırımlarla gelişmez arkadaşlar kendimizi kandırmayalım ama o kadar ufak olmasınada bişey demiyorum çünkü ufak şehir tam sivasa göre...
akcent isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2008, 18:26   #10
akcent
Yeni Yiğido
NO AVATAR

akcent Şuan akcent isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.10.2008 20:21

Tecrübe Puanı: 0 akcent FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Park City Yaşam Merkezi Kısmen Hizmete Girdi

arkadaşlar bide şu var sivasa ne zman bişey yapsalar okadar övüyolarki haa tamam övsünler reklam yapsınlar ama ortada ne reklam yapılcak bişey var nede övülecek bişey.. açıyolar ufacık bi park 1 yıl ondan bahsediyolar basit bi caddeyi düzenliyolar 1 yıl ondan konuşuyo halk yani biraz çıkın dışarıya bakın en basitinden bi kayseriyi gezin... sivası çok seviyoruz ama keşke yatırımcılarda sivası sevse ve küçük şeyler bu kadar abartılmasa...
akcent isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)