Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Galibiyet hediye etmek isterdik - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.08.2009, 15:32   #1
CrSivaslim58
Usta Yiğido

CrSivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CrSivaslim58 Şuan CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.12.2023 19:33
Autobahn Champion! Caravan Toss Champion! F/A-18 Hornet Champion! Happy Heks Champion! Kingdom Of Gold Champion! Sheep Pool Champion! Yeti Strikes Back Champion!
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 847 CrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yok
Standart Galibiyet hediye etmek isterdik

Tarih : 21 Ağustos 2009, 01:47

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Ukrayna'nın FC Shakhtar Donetsk takımına 3-0 yenilen Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, ''Seyircimize böyle önemli bir maçta galibiyet hediye etmek isterdik, olmadı'' dedi.

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Ukrayna'nın FC Shakhtar Donetsk takımına 3-0 yenilen Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, ''Seyircimize böyle önemli bir maçta galibiyet hediye etmek isterdik, olmadı'' dedi.

Uygun, maçın ardından yaptığı açıklamada, seyircileri önünde kazanmak için sahaya çıktıklarını söyledi.

UEFA Kupası'nı kazanmış rakiplerine karşı ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını, futbolcularının sahada gereken mücadeleyi vereceğine inandığını ifade eden Uygun, şunları kaydetti:

''Fakat bireysel hatalardan yediğimiz gol, biraz bizi demoralize etti. İkinci golü yiyene kadar oynadığımız oyun beni açıkçası çok mutlu etti. Bu düzelme yolunda olduğumuzun bir göstergesiydi. Sahadaki agresiflik, oyun anlayışı ve mücadele azmini inanılmaz derecede futbolcu kardeşlerimde gördüm. O yüzden benim açımdan mutluluk verici bir performanstı. Sivasspor'un düzeldiğini, bir iki hafta sonra da tamamen düzeldiğini hep beraber göreceğimiz düşüncesindeyim.''

Kırmızı kart gören kaleci Petkoviç'in rövanşta oynayamayacağını anımsatan Uygun, ''Fakat yerine görev verdiğim arkadaşlar görevini yerine getireceklerdir. Ondan sonra da ligde de istediğimiz, arzuladığımız sonuçları alan Sivasspor'u herkes görecektir'' dedi.

Yeni transferleri Bouazza'nın performansını beğenip beğenmediğinin sorulması üzerine Uygun, Bouazza'nın çok beğendiği bir oyuncu olduğunu ve iyi işler yapacağını bildiğini belirtti.

Bülent Uygun, transfer yapmaya devam edeceklerini de söyledi.

Shaktar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, oyuna hızlı başladıklarını ve galibiyete ulaştıklarını söyledi. Oyunun çok zorlu geçtiğini ifade eden Lucescu, erken golü bulmak istediklerini ve bunu başardıklarını belirtti.

İlk 20 dakikada kontrolün kendilerinde olduğunu, tecrübeleriyle maçı kazandıklarını söyleyen Lucescu, bu tür üst düzey maçların Sivasspor için iyi bir tecrübe olduğunu bildirdi.
Alt 21.08.2009, 16:01   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4506 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Galibiyet hediye etmek isterdik

Canın sağolsun bülent hocam sana her zaman güveniyorum takım bu durumdan çok çabuk sıyrılıp zirvede yerini alacaktır ellerin yüz senede yapamadıklarını biz 5 senede yaptık sivassporumuza başarılar dilerim
Alt 21.08.2009, 16:29   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

akşam yine çok üzüldüm ama yapacak birşey yok her sevincin karşılığı hüzündür hüznün karşılığıda sevinç olur inşallah beklemeye değer bekliyoruz sivassporu
Alt 21.08.2009, 19:33   #4
Turkistanli
Yeni Yiğido

Turkistanli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turkistanli Şuan Turkistanli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.05.2011 10:33

Tecrübe Puanı: 0 Turkistanli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporun Oynadığı Futbol Kötüydü.Bunlar Birer Tecrübe oLacak İleriki Zamanlarda Daha İyi oLuruz İnşallah.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)