Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Suşehri'nin alt yapısı S.O.S veriyor - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.10.2010, 08:15   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Suşehri'nin alt yapısı S.O.S veriyor

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, yıl içerisinde alt yapı borularında oluşan 450 patlağın yapıldığını bildirdi.

Halk Eğitim Müdürlüğü Sivas Caddesi üzerindeki kanalizasyon patlaklarını yapan ekiplerin gece saatlerinde yürüttükleri çalışmaları inceleyen Başkan Sel, ilçenin altyapısının artık iflas ettiğini söyledi.
İlçede altyapı çalışmalarına bir an önce başlanılması gerektiğini belirten Sel, ''Belediye ekiplerimiz her gün ya kanalizasyon, ya da içme suyu patlaklarıyla uğraşıyor. Bir yıl içerisinde ilçemizde 450 içme suyu ve kanalizasyon patlağı yapılmıştır. Bu da İlçenin alt yapısının artık iflas ettiğini göstermektedir'' dedi.
Kanalizasyon ve içme suyu borularının alındığını ve bu çalışmalara kısa süre içerisinde başlanılacağını kaydeden Sel, "Yaklaşık 40 yıllık kanalizasyon boruları bulunan ilçede, borular artık iflas etmiş durumdadır. Bununla birlikte dünya genelinde artık yasaklanan, 24 yıl önce döşenen asbest içme suyu borularımız da ömrünü tamamladığından her gün kırılmaktadır. Bunun için iflas eden altyapımızın bir an önce değiştirilmesi gerekmektedir. Başlayacağımız bu çalışmalarda vatandaşlarımızın biraz duyarlı ve sabırlı olmalarını istiyorum" dedi.
Başkan Sel'in gece yaptığı incelemelerde, bazı belediye meclis üyeleri de yer aldı.

Sivas Hürdoğan.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.10.2010, 10:19   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Suşehri'nin alt yapısı S.O.S veriyor

Alt yapı yerleşim birimlerinin can damarıdır altyapısı olmayan yerler her türlü tehlikeyle karşı karşıya demektir

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)