Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü!! - Sayfa 18 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.03.2009, 10:58   #171
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2270 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü!!

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yaszıcıoğlu'nu taşıyan helikopter enkazına halen ulaşılamamasına partililer sert tepki gösteriyor. BBP Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Avukat Veysel Aşkın, "Avrupalı turist av yapmaya giderken düşseydi, şimdiye bulurlardı" dedi.
Partililerin giderek endişelendiğini anlatan Aşkın, "Şu anda hepimizin morali çok bozuk, kurtarma çalışmalarında ihmal olduğunu düşünüyoruz. Bir Avrupalı turist aynı bölgede av yapmaya giderken düşseydi şimdiye bulurlardı. Gelişmiş teknolojiyle enkazın bulunamaması, bizleri daha da endişelendiriyor. Parti genel merkezi de giderek kalabalıklaşıyor" diye konuştu. (CİHAN)
Evet çok haklısın kardeşim bizim Türk Milleti kende insanına değer vermiyor, bir hayvan çukura düşüyor onu kurtarmak için yapmadıklarını bırakmıyorlar tabiki kurtarsınlara ama bu kaybolan 5 tane cannnn insannnn neden bunlara değer verilmiyor, çok affedersiniz ama bir hayvan kadar bile değerimiz yok, yazıklar olsun diyorummm.

Çalışan dürüst insanların bu dünyada yeri yokkkkk.
Alt 26.03.2009, 11:02   #172
gul-i_ahmer
Usta Yiğido

gul-i_ahmer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gul-i_ahmer Şuan gul-i_ahmer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2010 15:43

Tecrübe Puanı: 648 gul-i_ahmer FAZLA SÖZE GEREK YOKgul-i_ahmer FAZLA SÖZE GEREK YOKgul-i_ahmer FAZLA SÖZE GEREK YOK

dün akşamdan beri tefriciye okuyorum 4444 adet olması gerekiyo ben 720 tane okudum lütfen bana yardım edin bitiremeyeceğim galiba muhsin başkanımızın sağ salım kurtulması için hep beraber tefriciye okuyalım
gul-i_ahmer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 11:07   #173
doganay
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

doganay Şuan doganay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 00:52

Tecrübe Puanı: 617 doganay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar,

Sayın Muhin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının elim kazasını öğrendim. Allah acil şifalar versin. Allah yardımcıları olsun. Dua ediyorum. Allahım bizi kötü haberlerden koru.
Bütün Sivaslı dostlarıma geçmiş olsn diyorum.
Alt 26.03.2009, 11:10   #174
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 783 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayn başkanımızın en kısa sürede sağ olarak bulunması ümidiyle bekliyoruz. Ancak bu belirsizlik ve bilinmezlik gerçekten çok düşündürücü, sanki bazı şeyler planlanmış ve başkanımız suikaste uğramış gibi bir izlenim ortaya çıkıyor. İnşallah sağ olarak kurtulur tek temennimiz bu...
Alt 26.03.2009, 11:12   #175
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5446 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Göksun ellerinden bir haber geldi// Bir acı haberdi bağrımı deldi//
Yaralı bir bozkurt dağlarda kaldı// Ciğerlerim küle döndü bu gece.

Sahra çölü oldu sanki bu Göksun,
Gayrı geçmiş ola,iç bir su Göksun.
Bu ayıbı gel sen yıka yu Göksun.
Gözyaşlarım sele döndü bu gece.

Alinti:(
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 11:12   #176
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2182 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

20 saat oldu yaw 20 saat!insan kazada ölmesede soguktan ölecek....bu ne ihmal bu ne vurduöduymazlık hala yaklaştık az kaldı diye geciştiriyorlar bu nasıl iş yhaaaaaa
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 11:16   #177
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1019 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: İşte o son görüşme

UMARIM KURDA KUŞA YEME OLMADAN , BİR MAĞARA FALAN SIĞINACAK YER BULMUŞLARDIR, KAZA SONRASI SON GÖRÜŞÜLEN 112 KAYITLARINDA CEP TELEFONU KOORDİNATLARINA ULAŞILIP BULUNAMAMASI İNANILIR GİBİ DEĞİL, BU NASIL GPRS CİHAZI NASIL KOORDİNAT ALIP VERİYOR ANLAMADIMKİ
Alt 26.03.2009, 11:17   #178
SONMEZ
Tecrübeli Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SONMEZ Şuan SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.05.2013 12:50

Tecrübe Puanı: 728 SONMEZ FAZLA SÖZE GEREK YOKSONMEZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

Akşamdan beri, yaşananlar karşısında şiddetli bir şok yaşamaktayım.
Bir laf edesim geliyor, dilim dolanıyor.
Bir lokma yiyeyim diyorum boğazımda düğümleniyor,
bir su içeyim diyorum, gırtlağımda takılıyor.
bir şeyler yazayım diyorum elim titriyor, nutkum tutuluyor.

Ne diyeyim ne yazayım.
Allahım aklımı koru yarabbiii....!

Allahım çaresizlik ne acı...!
Allahım yaşananlar ne acı...!
Allahım duyduklarımız ne acı...!
Allahım duymadıklarımız ne acı...!
Allahım gördüklerimiz ne acı...!
Allahım göremediklerimiz ne acı...!

Üniversitede öğrenciyken davet ettiğimiz bir iftar yemeğinde,
Koca Mustafa Paşa Sümbül Efendi Camii Avlusunda beraber olduğumuz ve
tanışıp sohbet etme imkanı bulduğum "Çilekeş Hemşehrimizin"
çile dolu, işkence dolu yaşantısından kesitler aktarırken gözyaşları içerisinde dinlemiştim.
Beyfendi kişiliği, nezaket ve asalet dolu "Anadolu yiğidi" bende derin izler bırakmıştı.
İnanıyorum ki, mütevazi kişiliğiyle ve memleket için verdiği mücadele örneğiyle
milletimizde de kalıcı izler bırakmıştır.

Şimdi ise bir muamma, bir keşmekeş, bir enformasyon kirliliği içerisinde,
karmaşık duygular içerisinde,
bizleri öfke-sabır,
metanet-yıkılma,
isyan-dua...vs
ikilemleri içerisinde bıran ucube-i garaib gelişmeler....!

Bulunduysa neden açıklanmıyor...?????????????
bulunmadıysa neden bulunamıyor...?????????????
Uzaydan karıncanın ayak izleri izlenen bir teknoloji çağında
Nedeeeeeennnnnnnnn...????????? ????????

Daha da yazamayacağım, çünkü elim dolanıyor, dilim bulanıyor, beynim sulanıyor...

Allahım Hemşehrimizi Hemşehrilerimize ve Milletimize bağışla Ya Rabbim. Amin...
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 11:18   #179
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2182 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

telefon kapalıyken bile sinyal alınıyormuş.öyle cihazlar varmış hani nerde nerde?son habere göre 400 metre kalmış ulaşmalarına
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 11:19   #180
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 999 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

Çiçek arama faliyetlerini özetledi

Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yazıcıoğlu ve yanındakileri arama çalışmaları ile ilgili en son bilgileri verdi. Çiçek, devletin bölgede yapmış olduğu çalışmaları şöyle özetledi:
26 Mart 2009 11:44

Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yazıcıoğlu ve yanındakileri arama çalışmaları ile ilgili son bilgileri verdi.

"Bu değerli bir vatan evladının helikopterinin düştüğü haberi gelir gelmez harekete geçildi.

Eksik bilgilere dayanarak haber kirliliği yanlış anlaşılmalar yaşanıyor.

Devletin yapmış olduğu çalışmaları özetlemek istiyorum.

Sivil Havacılık Teşkilatı helikopterin düştüğü haberini verir vermez, hem Genelkurmay Başkanlığı hem devletin ilgili birimleri derhal harekete geçti.

Genelkurmay Başkanına bu konuda teşekkür ve minnetimi iletmek istiyorum. 3 Skorsky ve Casa uçağı havadan tarama yaptı Çalışmalara da 3 helikopter destk verdi. Binlerce asker, 832 köy korucusu ve AKUT ekibi ambulanslar sağlık personelleri ve doktorlar derhal bölgeye intikal etti.

Jandarma komandolar ve Gölbaşı'ndan özel askeri birlikler bölgeye sevk edildi. Bütün bunlar bir an önce neticeye ulaşmak içindi. Bu arkadaşımızı Allah milletimize bağışlasın. Tedbirde kusur etmemek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İçişleri Bakanı Sayın Atalay ve Mecli Başkanvekili ve Yazıcıoğlu'nun akrabası olan Nevzat Pakdil bölgede gelişmleri geceden beri takip ediyor.

Tek bir sorun var. Olumsuz hava koşulları ve arazi yapısı arama çalışmalarını olumsuz etkiliyor.

Bir telefon görüşmesi var. Arama tarama faaliyetleri bu sinyalin geldiği noktada yapılıyor. Bu alan çok dağlık bir alan. Binlerce kişi dağ taş arıyor bölgeyi tarıyor.

Eksik bilgiler kartopu gibi büyüyor. Enkaza ne zaman ulaşacağı gibi bir bilgi verilemiyor. Hepimizin yüreği yaralı. Eksik bilgilerle insanların kafası karışıyor. Sayın Yazıcıoğlu'nu uzun bir süredir tanıyorum ve adam gibi adamdır.

Devletin ağardan alması için bu işin sorumluların vicdansız olmak lazım. Böyle ağır bir iftirada bulunmamak lazım. Siz de bu noktaya dikkat ederseniz sevinirim. İlave bilgi olursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz."

Haber 7

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)