Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bir Öğretmende Bulunması Gereken... - Sayfa 8 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Öğretmende Bulunması Gerken En Önemli Özellik Hangisidir?
Bilgi - Deneyim 40 38,83%
Adalet - Dürüstlük 35 33,98%
Hoşgörü - Yardım 17 16,50%
Tertip - Düzenlilik 0 0%
Yakışıklılık - Güzellik 2 1,94%
Otorite - Karizma 5 4,85%
Diğer(Lütfen Belirtiniz) 4 3,88%
Katılımcı sayısı: 103. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.01.2010, 19:37   #71
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1070 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Bir Öğretmende Bulunması Gereken...

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
DİLŞAD
Beni sevmiyor olabilirsin Ötüken i sevmiyor olabilirsin..

Bir işimi yapmadılar diye sitedeki bütün öğretmenleri aynı kefeye koyman yanlış..Sitede çok saygı duyduğum bir öğretmen büyüğm var: Sivasburs

Kimse senin mesjlarını takip etmek zorunda değil.

Bu forumda o kadar güzel konular hiç yorum almadan kaybolup gidiyor.

Öğretmen zaten kimseye yaranamaz. ne öğrenciye ve veliye ne müdüre..hatta sanal aleme bile...
Saygiyi hakedene gösteririm zaten ister ögretmen olsun ister temizlikci bir eleman !
Isim görülmedi diye degil , ögretmenlerin bile hosgorulu olmadiklarindan bahsettim , benim istedigim'de sadece bir yardimdi .

Bu forum'da zaten hiç birsey yolunda'a degil masaAllah , herkez bir telden caliyor yönetici olmayanlar bile .Islerine gelen mesaji takip etmiyecekler o zaman.

Yaranan var elhamdülillah , dogruyu bulmak gerekiyormus ....
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2010, 20:30   #72
-Alp-
Tecrübeli Yiğido

-Alp- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

-Alp- Şuan -Alp- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2010 00:07

Tecrübe Puanı: 550 -Alp- FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle benim dersime giren öğretmen iyi futbol oynasın, ne gereği varsa? Sonra maçları takip etsin(dersleri kaynatmak için maçlarda konuşuruz)

Tabi bunlar işin espirisi de askeri okula gelince lisedeki öğretmenlerimi mumla arar oldum en kıl olduğum hocayı bile özlüyorum şimdi En azından yarım şınav pozisyonunda ders dinlettirmiyorlardı. Ya da karşılarında esas duruşta durup bağırarak konuşmak zorunda değildik.

Ah Ahmet Koç ah! Nerelerdesin? O berbat gereksiz "genel kültür" diye bahsettiğin konuları bile özlüyorum.
-Alp- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar -Alp-'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2010, 20:38   #73
asi-yürek58
Yiğido

asi-yürek58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

asi-yürek58 Şuan asi-yürek58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.08.2012 14:29

Tecrübe Puanı: 555 asi-yürek58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ögretmene olmasi gereken vasiflar durustluk ve beceri adalet duygusu ve en onemlisi cocuk sevgisi
asi-yürek58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar asi-yürek58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2010, 21:35   #74
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1314 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Dilsad Hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Saygiyi hakedene gösteririm zaten ister ögretmen olsun ister temizlikci bir eleman !
Isim görülmedi diye degil , ögretmenlerin bile hosgorulu olmadiklarindan bahsettim , benim istedigim'de sadece bir yardimdi .

Bu forum'da zaten hiç birsey yolunda'a degil masaAllah , herkez bir telden caliyor yönetici olmayanlar bile .Islerine gelen mesaji takip etmiyecekler o zaman.

Yaranan var elhamdülillah , dogruyu bulmak gerekiyormus ....
valla yorundan hiçbirşey anlamadım
Alt 17.01.2010, 22:27   #75
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1070 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Alıntı:
valla yorundan hiçbirşey anlamadım
Böbürlenme , durust ol , ögretmensen her yerde ol , Hosgorulu ol , vesaire ...

Ben isim halledilmedigi için degil , burda yardimlasma olmadigi yansitmak istedim sadece . Ama mesaj takip etmek zorunda degil'ler . Ah ah

Neyse ayni kefeye koymamak lazim haklisin hemde çoook .
Uzatmak istemiyorum. Vesselam Yaranan ögretmenler'de var elhamdülillah , dogruyu bulmak gerekiyormus ....
Alt 17.01.2010, 22:50   #76
goramaz
Usta Yiğido

dilşad senin kimi neye hangi kefeye koyduğun beni ilgilendirmiyor tamam mı.

ilk yorumunu oku ondan sonra .. ne yazmışsın .. yardım istedim bu hataydı..bu forumda şöyle öğretmenler var..vs vs..
senin öyle bir konun olduğunu ilk defa burada yazınca gördüm..

istersen aşağının da aşağısı gör..hoşgörüsüzlükmüş bilmem ne imiş.

sınıfa girince karşında kırk tane bebe.. hepsinin ayrı ailesi var ayrı derdi var ayrı beklentisi var.o ortamda hoşgörülü olmak mesele...

bunlar anlatılmıyor. yazdığın yorum tuhafıma gitti. bundan sonra dilşad ne yazmış diye yorumlarını takip ediyim de cevap veriyim adım hoşgörüsüze çıkmasın
Alt 17.01.2010, 22:59   #77
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Alıntı:
dilşad senin kimi neye hangi kefeye koyduğun beni ilgilendirmiyor tamam mı.

ilk yorumunu oku ondan sonra .. ne yazmışsın .. yardım istedim bu hataydı..bu forumda şöyle öğretmenler var..vs vs..
senin öyle bir konun olduğunu ilk defa burada yazınca gördüm..

istersen aşağının da aşağısı gör..hoşgörüsüzlükmüş bilmem ne imiş.

sınıfa girince karşında kırk tane bebe.. hepsinin ayrı ailesi var ayrı derdi var ayrı beklentisi var.o ortamda hoşgörülü olmak mesele...

bunlar anlatılmıyor. yazdığın yorum tuhafıma gitti. bundan sonra dilşad ne yazmış diye yorumlarını takip ediyim de cevap veriyim adım hoşgörüsüze çıkmasın

Kimin neyi takip ettigi belli zaten , ha sen ha baskasi .
Ben Türkçe dersi için yardim istedim , eger ki yardimin dokunmayacaksa lütfen yorumda bulunma.
Takip et'de demiyorum , sadece Sivasli forumu diye hemserilerimden yardim isteyim dedim pisman oldum evet tekrar soylerim bin pisman oldum.

Allah bilir ülkücüyüz diye yardim bile etmezler ....illallah .

Rabbim yardimcin olsun ne diyeyim . Lütfen uzatma ögretmen Abla .
Alt 17.01.2010, 23:02   #78
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Dilsad bazı şeyleri anlamanın tek yolu onu yaşamaktır.Kaldı ki yurtdışında yaşayan biri olarak Türk öğretmenleri ve sıkıntılarını,özellikelrini anlaman çok daha zor.Bu sitenin tüm öğretmenleri çok iyi öğretmenler.Rahat ol!
Alt 17.01.2010, 23:09   #79
goramaz
Usta Yiğido

bu forumda hiçbir zaman öğretmen olduğumu dile getirmedim .. mecbur kalmadığım sürece de yapmam..bunu hiçbir zaman bir böbürlenme meselesi de yapmadım yapmaktan da Allaha sığınırım. en büyük öğretmen hayattır tecrübedir.meseğine görüşüne rolüne bakmadan sitedeki herkesi takip etmeye çalışıyorum ki bir şeyler öğrenirim diye.. çünkü ben aciz biriyim bilgim az tecrübem az.benim için insan insandır.ben sınıfta bütün değerlerimi bırakırım ,, değrlerimi aşılamam çocuklara onlara bir değer sistemi oluşturmalarını aşılarım.. bu foruma bakarak insanlar hakkında kaaanate varamazsın.ben kabul ediyorum. kötü bir insanım. ama sitedeki diğer arkadaşlar öyle değil..

inan benim de uzatmaya hiç niyetim yok.sen de biraz hoşgörülü olda kendince çıkarımlar yapmaktan vazgeç.peki neden bir önceki mesajında yardım etmedikleri için değil yazdın da o zaman sonraki mesajında niye yardım etmeyeceksen yorum yapma yazdın..

bu konudaki son yorumumdur..
Alt 17.01.2010, 23:14   #80
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Alıntı:
bu forumda hiçbir zaman öğretmen olduğumu dile getirmedim .. mecbur kalmadığım sürece de yapmam..bunu hiçbir zaman bir böbürlenme meselesi de yapmadım yapmaktan da Allaha sığınırım. en büyük öğretmen hayattır tecrübedir.meseğine görüşüne rolüne bakmadan sitedeki herkesi takip etmeye çalışıyorum ki bir şeyler öğrenirim diye.. çünkü ben aciz biriyim bilgim az tecrübem az.benim için insan insandır.ben sınıfta bütün değerlerimi bırakırım ,, değrlerimi aşılamam çocuklara onlara bir değer sistemi oluşturmalarını aşılarım.. bu foruma bakarak insanlar hakkında kaaanate varamazsın.ben kabul ediyorum. kötü bir insanım. ama sitedeki diğer arkadaşlar öyle değil..

inan benim de uzatmaya hiç niyetim yok.sen de biraz hoşgörülü olda kendince çıkarımlar yapmaktan vazgeç.peki neden bir önceki mesajında yardım etmedikleri için değil yazdın da o zaman sonraki mesajında niye yardım etmeyeceksen yorum yapma yazdın..

bu konudaki son yorumumdur..

Cevap :bundan sonra dilşad ne yazmış diye yorumlarını takip ediyim de cevap veriyim adım hoşgörüsüze çıkmasın

Bakarsin hataya dusup tekrar yardim isterim , aciz kulum nede OLsa.
Vesselam iYi geceler . Allah kolaylik versin .

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)