Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.05.2009, 17:54   #21
sevdagülü
Usta Yiğido

sevdagülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdagülü Şuan sevdagülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 08:47

Tecrübe Puanı: 812 sevdagülü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: unutamadığın okul anını anlat

ben lise sondayım simdi yurta kalıyorum bu kez alışmışım gece kalkıp yemek yemeye tabi yurta ne bulup ne yiyecen gecenğn bi yarısı yemek yemeden asla uyuyamam ozamanlar ila bi lokmada olsa agzıma bişi atcam öle uyuyam nese uyandım yicek hiç bişi yok sag düön sol dön yok uyku illa yicek bişi bulcamki uyuyum vel hasıl o gece sabaha kadar uyuyamadım yemek yiyemedigim içn sabah okula gitim tüm gün derslede uyudum bi güzel
Alt 29.05.2009, 17:58   #22
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
sevdagülü Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben lise sondayım simdi yurta kalıyorum bu kez alışmışım gece kalkıp yemek yemeye tabi yurta ne bulup ne yiyecen gecenğn bi yarısı yemek yemeden asla uyuyamam ozamanlar ila bi lokmada olsa agzıma bişi atcam öle uyuyam nese uyandım yicek hiç bişi yok sag düön sol dön yok uyku illa yicek bişi bulcamki uyuyum vel hasıl o gece sabaha kadar uyuyamadım yemek yiyemedigim içn sabah okula gitim tüm gün derslede uyudum bi güzel
ne güzel telafi etmişsin maşallah
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2009, 18:01   #23
sevdagülü
Usta Yiğido

sevdagülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdagülü Şuan sevdagülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 08:47

Tecrübe Puanı: 812 sevdagülü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aman okula giden kardeşler sakın derste uyumayın ben yaptım siz yapmayın abi telafisini hocam yaptı bursı otel degil git evde uyu dedi çok utanmıştım üstelik ilkez derste uyumuştum :(
Alt 29.05.2009, 21:11   #24
suzii
Usta Yiğido

suzii - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suzii Şuan suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.09.2015 17:48

Tecrübe Puanı: 729 suzii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

okul çıkışlarında bizim kızlarLA hep top oynardık annem geç kalmama kızardı bende hoca rehberlik yapıyor diye yalan söylerdim annem inanırdı çünkü o zamanlar lgs ye hazırlanıyordum
suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2009, 22:11   #25
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1314 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

beni ben yapan çamur olan hamurumu alıp insan olduğumu hatırlatan hocamın karşısında saygıyla eğilip ondan öğütler dinlemeyi öyle özledim ki ve hiç unutamıyorum.. canım hocam Nuri Adıgüzel ne güzel insandın sen...
Alt 30.05.2009, 05:14   #26
Sivaslisandy-58
Usta Yiğido

Sivaslisandy-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivaslisandy-58 Şuan Sivaslisandy-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.04.2011 22:11

Tecrübe Puanı: 1418 Sivaslisandy-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iki ülke arasi okuma bocalamasi gecirirken tekrar türkiyeye gönderildim.türkiyeden 3 terk gelmistim buraya 5 e gectim haydaaaa yine türkiye ve 3 den basalmaya derken
baska bir sinifta birinin silgisi`mi kalemimi ne kaybomus!? arama var ama ne arama bütün kat 4-5 siniflar bizim sinifa geldi müdür ile ögretmen bizim siniftada yok!her kesi siraya düzdüler parmaklari büzdürüp bir sira etveli cektiler sormayin her sinifa yani :(hala unutamam bulunamadi malesef ilk defa böyle bir olayla karsilastim cetvel uzun sopa ne bileyim agac dali;hadi diyorum veliler cahil cocuklar cahil olurda ya egiticiler nasil cahil olur!? anlayabilmis degilim.....!
Alt 30.05.2009, 06:23   #27
Salim58
Moderator

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

HİÇ UNUTMAM ORTAOKULDA Bİ ARKADAŞIM VARDI İSMAİL HALA GÖRÜŞÜR GÜLERİZ HOCA ONUN NOTUNU OKURKEN İSMAAAAAAİL DER ELİYLE SAKLAYARAK NOTUNU SIFIR OLARAK GÖSTERİRDİ NE GÜNLERDİ O GÜNLER GERİ DÖNEMİYORUZ O GÜNLERE
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2009, 15:05   #28
~EmiN~58~
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

~EmiN~58~ Şuan ~EmiN~58~ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.07.2009 19:05

Tecrübe Puanı: 600 ~EmiN~58~ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben okulda sırada oturuyordum.Baktım arkadaşımın ayakkabı bağı çözülmüş.Arkadaşıma ayakkabının bağını bağlıyımmı diye sordum.O evet dedi.Bağcığı aldım sıranın demirine bağladim.Çocuk ayağa kalkarken yere yapıştı.
~EmiN~58~ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2009, 12:43   #29
Salim58
Moderator

Alıntı:
~EmiN~58~ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben okulda sırada oturuyordum.Baktım arkadaşımın ayakkabı bağı çözülmüş.Arkadaşıma ayakkabının bağını bağlıyımmı diye sordum.O evet dedi.Bağcığı aldım sıranın demirine bağladim.Çocuk ayağa kalkarken yere yapıştı.
senin anın benimkinden güzelmiş eminciğim
Alt 06.06.2009, 12:59   #30
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 21:26

Tecrübe Puanı: 735 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gecen sene arkadas kalemını evde unutmus benden kalem ıstedı
Bende dogal olarak kalem verdim...
Arkadaş dersin ortasında hoca yazı yazdırırken 'kalemle işim bitti kalemi al' dedi..
Bende at bakıyım dedim!!!
Keşke demez olaydım az daha gozumden olacaktım
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)